Białe szkoły

Zapraszamy na "białe szkoły" w polskie goóry, a także na wyjazdy w Alpy.
Strefa Ruchu jest licencjonowaną szkoła narciarstwa - Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa - Polskiego Związku Narciarstwa od 2006r.
Zapewniamy miłą, uśmiechniętą, profesjonalną kadrę licencjonowanych instruktorów.
Dodatkowo zapewniamy możliwość wypożyczenia sprzętu na wyjazd w promocyjnych cenach w naszej wypożyczalni na warszawskiej Górce Szczęśliwickiej.


Poronin - Suche

Zapraszamy na Białą Szkołę do Poroninia/ Suche, spokojnej miejscowości niedaleko Zakopanego. W pobliżu rzeka i las. Wokół obiektu jest duży teren zielony, służący do rekreacji i zabaw. Ośrodek posiada własną stołówkę, a dania smacznej, regionalnej kuchni zaspokoją kulinarne oczekiwania najbardziej wymagających Gości. 
PROGRAM WYJAZDU:
Nauka i doskonalenie jazdy na nartach pod opieką kadry instruktorskiej – dzień 1 Suche, dzień 2-5 Białka Tatrzańska, dzień 6 Suche.
Możliwość zorganizowania szkolenia sportowego na tyczkach.
Zajęcia z wychowawcami
Wyjście do Aqua Parku oraz na łyżwy – opcja dodatkowo płatna·            Zawody narciarskie – opcja bezpłatna – do ustalenia z uczniami

6 dni  

6 dni na nartach np. od niedzieli do piątku

 

min 100 uczniów

min 110 uczniów

min 120 uczniów

cena opcja ze szkoleniem na stoku bez karnetu

1 300 zł

1 275 zł

1 250 zł

cena 5 dniowego karnetu
 Tatra Ski

600 zł normalny lub 540 zł ulgowy

16-te urodziny są pierwszym dniem utraty zniżki

opcja rekreacyjna

1 100 zł

1 075 zł

1 050 zł


Białka Tatrzańska

Zapraszamy na Białą Szkołę do Białki tatrzańskiej. Pensjonat dysponującymi ponad 50 miejscami noclegowymi w pokojach dwuosobowych, trzyosobowych i czteroosobowych. Oferuje również apartament i studio 2+2. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor i internet. Do dyspozycji gości jest siłownia, duża sala bilardowa, tenis stołowy, piłkarzyki oraz cymbergaj. 
PROGRAM WYJAZDU:
Nauka i doskonalenie jazdy na nartach pod opieką kadry instruktorskiej.
Możliwość zorganizowania szkolenia sportowego na tyczkach.
Zajęcia z wychowawcami
Zajęcia narciarskie będą prowadzone na Kotelnicy Białczańskiej. ·            Wyjście do Aqua Parku oraz na łyżwy - opcja

Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.